Stanković doneo bod iz Surdulice

Lokalni sport - Petak 09.05.2014 - 16:06

Vranje - Omladinci Dinama iz Vranja odigrali su nerešeno, u redovnom kolu Prve omladinske lige Srbije, u Surdulici protiv ekipe Radnika, rezultatom 1:1 i iako oslabljeni pružili solidnu igru.

FK Dinamo, omladinci FK Dinamo, omladinci

Vranjanci su prvi postigli gol preko Stefana Stankovića u 19. minutu i rešeili prvo poluvreme u svoju korist.

Omladinci Radnika su do izjednačenja stigli u 58. minutu preko Petrovića.

Trener omladinaca Dinama Joca Ristić zadovoljan  je borbenošču svoje ekipe.

- Bili smo znatno oslabljeni jer većina kvalitetnih omladinaca je prebačena u prvi tim što je dobro. Šansu smo pružili mlađim igračima koji su iskoristili svoju šansu i  pokazali svoj veliki potencijal - navodi Ristić za OK Radio.

Za omladince Dinama su nastupili: Dušan Stanković, Vladimir Milanović, Petar Stojković, Vukašin Stojanović, Aleksa Jovanović, Stefan Stojimenović, Aleksandar Donić, Branislav Ristić, Stefan Stanković i Stefan Stamneković.

Igrali su još: Jovan Antonijević, Nenad Andrejević i Tihomor Stamenković.