Dinamo pao sa penala

Lokalni sport - Nedelja 11.05.2014 - 09:30

Vranje - Fudbaleri Dinama iz Vranja izgubili su, u 25. kolu Niške fudbalske zone, u Babušnici od ekipe Lužnice sa 1:0 i udaljili se od prvog mesta i povratka u Srpsku ligu.

Penal odlučio Penal odlučio

Gol odluke pao je u drugom poluvremenu, u 71. minutu kad je brzonogo krilo Vidanović uletelo u kazneni prostor gde je intervenisao golman Dinama Danić i po odluci sudije Stankovića iz Niša skrivio jedanaesterac.

Siguran izvođač sa bele tačke bio je Stojković.

Za Dinamo su nastupali: Danić, Jović, Stanković, Nikolić, Trajković, Ilić, Simonović, Stojilković, Vojinović, Đokić (Veličkovič) i Savić.

Dinamo je 2. mestu sa 49 bodova, koje će deliti sa ekipom Vlasine ukoliko Vlasotinčani danas pobede na svom terenu ekipu Napretka iz Aleksinca.

FK LUŽNICA - FK DINAMO 1:0

Rezultati 25. kola: Lužnica Dinamo 1:0, Pusta Reka - Radan 1:2, Balkanski - Svrljig 5:2, Topličanin - Pukovac, 1:1, Bukovik - Zaplanjac, Budućnost - BSK Bujanovac, Vlasina - Napredak, Rudar Alpos - Sloga, nedelja, 11. maj.

Radan        25    16    4    5    44:22    52
Dinamo    25    16    1    8    55:24    49
Balkanski    25    15    2    8    47:29    47
Vlasina    24    14    4    6    39:16    46
Svrljig    25    14    4    7    39:24    46
Lužnica    25    13    3    9    37:33    42
Sloga    24    12    2    10    33:27    38
BSK    24    10    2    12    37:34    32