Nišlije pale u Vranju

Lokalni sport - Sreda 06.11.2013 - 08:09

Rukometaši Vranja 1957 pobedili su u 7. kolu Prve lige grupa Istok, ekipu Radničkog iz Niša i stigli do treće pobede u prvenstvu.

Detalj sa mečeva Vranja Detalj sa mečeva Vranja

Vranjanci su bili bolji tokom celog meča, posebno u drugom poluvremenu kada su imali na tri minuta pre kraja pet golova razlike u svoju korist.

Prvo poluvreme, Vranjanci su rešili u svoju korist, rezultatom  18:17.

Proradila je kontra i polukontra posebno kod mlađih rukometaša koji su, ovog puta, dobili veću minutažu od strane trenera Darka Stanojkovića.

Od iskusnih rukometaša u ekipi Vranja nastupili su Stanković, Anđelić i Stamenković koji su ostavili solidan utisak.

Ipak, treba reći da su Nišlije ušle u meč rezervisano, iako u svojim redovima imaju nekoliko iskusnih rukometaša, poput Dolića i Milosavljevića koji su svojevremeno igrali za RK Vranje.

Rezultati 7. kola: Vranje 1957 Radnički 33:31, Hajduk Veljko - Topličanin 41:38, BSK Heba Jastrebac 25:28, Dubočica 54 - ORK Bor 33:29, Planinka - Žitorađa 36:19, Jagodina – Vlasotince 35:22.

Ekipa Vranja je na 7. mestu sa 6 bodova, sa tri pobede i četiri izgubljene utakmice,  uz gol tazliku 199:199.

Parovi 8. kola: Vranje 1957 - Hajduk Veljko, Radnički - Vlasotince, Žitorađa - Jagodina, ORK Bor - Planinka, Jastrebac - Dubočica 54, Topličanin - BSK Heba.