Juve ubedljiv u gradskom derbiju

Sport - Nedelja 02.12.2012 - 07:54

Fudbaleri Juventusa pobedili su Torino sa 3:0 (0:0) u utakmici 15. kola Serije A.

ilustracija ilustracija

Juventus je u drugom poluvremenu slomio otpor gradskog rivala, koji je u 36. minutu ostao sa igračem manje zbog isključenja Glika.

Andrea Pirlo nije realizovao jedanaesterac, ali u nastavku susreta šampion je iskoristio brojčanu nadmoć i zabeležio ubedljivu pobedu.

Dva gola za "Staru damu" postigao je Markizio, dok se Djovinko jednom upisao u listu strelaca. Srpski fudbaler Alen Stevanović odigrao je poslednjih pola sata za Torino.